09:00 - 18:00:: 0 (212) 466 33 02 - 0 (212) 466 33 03 - 0 (553) 889 3303 Acil durumlar: 0 (532) 318 3169

Yasal Uyarı! Sitemizde yer alan yazılar ve bilgiler eğitim amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbı önerme amaçlı değildir. Devamını oku

SAĞLIK BAKANLIĞI TALİMATLARI GEREĞİ COVİD19 ŞÜPHELİ OLGULAR KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Bir tık ile arayın
0 (212) 466 33 02 0 (212) 466 33 03 0 (553) 889 33 03
 WhatsApp

TİROİD ULTRASONU

TİROİD RENKLİ DOPPLER ULTRASONU

ELASTOGRAFİ

TİROİD AMELİYATI SONRASI ULTRASON

İİAB TİAB TİİAB

PATOLOJİ UZMANI EŞLİĞİNDE İNCE İĞNE ASPİRASYON BİYOPSİSİ

TİROİD-LENF BEZİ BİYOPSİSİ

(AYNI GÜN YA DA ERTESİ GÜN SONUÇ)

Bakırköy İstanbul

Randevu için

Doktor ismine tıklayın Dr. Ersen Alp ÖZBALCI
Dr. Ayşe Ahsen BAKAN

 Bilgi almak için
Bir tık ile arayın

Pazar hariç tüm günler 09:00 - 18:00
Diğer zamanda ulaşmak için iletişim sayfamıza bakınız.
0 (212) 466 33 03

Yasal Uyarı

Sitemizde yer alan yazılar ve bilgiler eğitim amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbı önerme amaçlı değildir. Bu bilgiler doğrultusunda verilen her türlü kararlar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye ait olup merkezimizi hiçbir şekilde bağlamaz.

Web sayfamızda yapılacak her türlü değişiklik, yeniden düzenleme veya yayını durdurma hakkı hiçbir ihtara gerek olmaksızın Merkezimize aittir.  Web sayfasında yer alan bilgilerin güncellenmemesinden dolayı hiçbir sorumlulukla yükümlü değildir. WEB sayfamızda yer alan yazılar, bilgiler, grafikler, resim ve logolar, tasarımlar, sloganlar web sayfamızın sunuluş şekli Merkezimizin mülkiyetinde olup, tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, ticari amaçla basılması ve dağıtılması yasaktır. Merkezimiz, Web sitemize ulaşan isim adres ve şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara açıklanmayacağını beyan eder.

Tiroid Ultrasonografisi ve Biyopsi

Yeterli vakit ayrılmadan, gerekli özen gösterilmeden yapılan tiroid ultrasonografisi, gereksiz biyopsilere ve gereksiz ameliyatlara neden olabilmektedir.

Tetkikinizi yapan doktor mutlaka Radyoloji uzmanı olmalıdır. Raporun sonucunda bulgularını net bir şekilde belirtmeli, çelişkili sonuçlar yazmamalıdır. Nodül varsa nodüle biyopsi yapılıp yapılmayacağı açıkça raporda belirtilmelidir. Tüm bulgular hastaya anlayabileceği şekilde açıkça anlatılmalı ve gereksiz endişe oluşturulmamalıdır. Tiroid biyopsisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tetkik ve bilgi verme süreci yarım saat ile bir saat arası sürebilmektedir. Raporu tetkikinizi yapan Radyoloji uzmanı size elden teslim etmeli ve raporu okumanızı, anlamadıklarınızı sormanızı beklemelidir.

Tetkiklerinizi yaptırırken bunu göz önünde bulundurmanızı öneririm.

Bakırköy Renkli Ultrason Görüntüleme

Dr. Ersen Alp ÖZBALCI